Rabka Zdrój

To miejscowość w południowej części województwa małopolskiego. Znana głównie jako uzdrowisko, ze względu na występowanie na jej terenie leczniczych wód głębinowych. Prowadzą z niej szlaki w Gorce czy Beskid Wyspowy. Jest to dobre miejsce na wypoczynek oraz jako baza wypadowa na różne górskie wędrówki.

W Rabce – Zdrój jest dużo dni słonecznych. Położenie miasta w Kotlinie Rabczańskiej sprawia, że Rabka jest chroniona przed wiatrem. Ze względu na warunki naturalne oraz wody lecznicze mające swoje źródła w Rabce-Zdroju, miasto nazywane jest uzdrowiskiem. Leczone są tutaj głównie choroby układu oddechowego i krążenia. W Rabce-Zdroju są cztery sanatoria oraz cztery szpitale uzdrowiskowe, w tym trzy przeznaczone wyłącznie dla dzieci. W Rabce-Zdroju znajduje się Górnośląski Ośrodek Rehabilitacji Dzieci im. dr. A. Szebesty, a także oddział terenowy Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc.

Apartament „Szmaragd”

Znajduje się w samym centrum Rabki Zdrój z dogodnym dojazdem dla osób podróżujących autobusem, pociągiem czy własnym samochodem. Dzięki dobrej lokalizacji macie Państwo łatwy dostęp do sklepów, restauracji a dzieci do korzystania z licznych placów zabaw.

Apartament znajduje się na pierwszym piętrze w zabudowie wielorodzinnej. Składa się z przedpokoju, kuchni, salonu który przystosowany jest do pełnienia funkcji jako dodatkowa sypialnia, sypialni oraz łazienki.

W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie o wymiarach 160/200cm oraz szafa na ubrania. Łóżko wyposażone jest w poduszki, kołdry antyalergiczne, pościel bawełnianą.

W Salonie znajduje się narożnik rozkładany 140/200cm, telewizor 40cali, komoda, stół z krzesłami.

Kuchnia wyposażona jest w kuchenkę gazową, mikrofalę, czajnik bezprzewodowy, lodówkę, naczynia podstawowe. W kuchni znajdują się talerzyki i sztućce przeznaczone dla małych dzieci, które są nietłukące oraz ich kształt umożliwia podanie im posiłków w bezpieczny sposób. Na każdego kto zatrzyma się w apartamencie czeka do wykorzystania zestaw herbat, kawy oraz podstawowe przyprawy wykorzystywane w kuchni.

Łazienka wyposażona jest w umywalkę, lustro, kabinę prysznicową, muszlę klozetową, suszarkę do włosów oraz ręczniki. Dodatkowo można w mieszkaniu znaleźć żelazko, deskę do prasowania, wanienkę dla najmłodszych gości, oraz podkładkę na toaletę.

Apartament jest wyposażony w podstawowy sprzęt ułatwiający gościom utrzymanie porządku.
Dla dzieci przygotowane są puzzle, książki, zabawki.
Całe mieszkanie wyposażone jest w najwyższym standardzie.

Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 15 do godziny 10.
Przed przyjazdem należy telefonicznie uzgodnić odbiór kluczy.
Każdorazowo indywidualnie umawiamy się z Państwem na termin przekazania apartamentu wraz z kluczami.

Wyposażenie w pigułce

 • Telewizor 40 cali
 • Lodówka
 • Czajnik elektryczny
 • Mikrofala
 • Kuchenka gazowa
 • Naczynia, ręczniki
 • Łazienka z kabiną prysznicową
 • Suszarka do włosów
 • Żelazko z deską do prasowania
 • Łoże w sypialni 160×200
 • Rozkładany narożnik 140×200
 • Pościel

Zwierzęta nie są akceptowane.